Форум ИССЛЕДОВАТЕЛЕЙ БИБЛИИ

"Эти были благороднее Фессалоникийских: они приняли слово со всяческим усердием, ежедневно исследуя Писания, так ли это" (Деяния 17:11, перевод Кассиана)
Текущее время: Пт мар 29, 2024 11:18 am

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Ім’я Ісуса
СообщениеДобавлено: Ср апр 22, 2020 2:00 pm 
Не в сети
Новичок

Зарегистрирован: Вт мар 26, 2019 5:34 pm
Сообщений: 17
Вера: Православие
Пол: муж
Очков репутации: 0
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Чому земний світ не приймає Ісуса Господа за Господа і Бога, а визнає як пророка, вчителя?
А тому, що навіть в Євангелії і Святих Писаннях заховані духовні і душевні «бомби», що «зривають» Розум сердець людських і «руйнують» думки людські. Нівеліють, і умаляють, і викривлюють знання і розуміння Істини - ІСУСА Спасителя нашого, як Господа і Бога нашого, Творця все і вся, вся і все!
Перша «бомба»: В Євангеліях і Посланнях апостолів немає вираженої, конкретної, головної Особи, Суб’єкта. Не зрозуміло читачу, або слухачу, хто і що ховається, маскується в слові - «Той Хто», «того хто», «той хто може», яке його істинне Лице-Обличчя?». Істину в пітьмі заховали. Шукай Її напомацки, думай як хочеш і що хочеш? В прахі земнім знаходь золоті пилинки Істини Божої! Бо в тому «той хто» може знаходитися Світло і Темрява. Бог Творець Добра і Бог творець зла?! А ВСЕ ЦЕ В ЄДИНОМУ БОГІ ДУХІ ОТЦІ, ТВОРЦІ ВСЕ І ВСЯ!!! БО ВСЕ ВІД НЬОГО, ЧЕРЕЗ НЬОГО і ДО НЬОГО!
Друга «бомба»: «Той, хто» Ісуса Господа воскресив? Якщо Ісуса Господа «хтось» або «той хто» воскресив із смерті, і хоч би Сам Бог Дух Отець, - то значить і нема воскресіння Ісуса, і Його діючого, Святого Оживляючого Духа воскресіння на померлих людей?! Якщо Він Сам не воскрес, а «той хто», чи Сам БОГ ДУХ його воскресив, - то значить, що Ісус Господь не Той месія (христос). Помазанець Божий, що немає СИЛИ ЖИВОТВОРЧОЇ СВОЄЇ, і не може воскрешати із смерті померлих людей, оскільки САМ не міг воскреснути із смерті!? І виходить, що Він не є Спаситель людства і Всесвіту, і не християнський Господь Бог, а просто, як один із пророків?! Тоді якого Господа і Бога проповідує православна церква-синагога? І яка християнська, особливо православна, канонічна, релігія? Думай, люд Божий!
А це привело до того, що і сама, так звана, апостольська православна синагога-церква не вірує і не визнає САМОВОСКРЕСІННЯ ІСУСА ГОСПОДА! А значить і синагога-церква апостольська, її релігія; - православна, католицька, протестантська, лютеранська і другі, брехливі і фальшиві. Одним словом - Синагоги і Секти християнські!
ЦЕРКВА повинна бути тільки ОДНА - ІСУСОВА СВЯТА ЦЕРКВА, Невіста Ісусова Господня, а не Христова, чи апостольська! Інші номінації Церкви - єресь Богоборча, кодло сатанинське!
Третя «бомба»: Віра без діл мертва!? Ісус Господь прийшов на землю, щоб Своїм ДІЛОМ життя, в людській подобі виконати, в повному обсязі, вимоги Закону Мойсеєвого, пред’явленні людині, щоб їх виконанням людина довго жила, а не вічно. Земна людина ніколи бездоганно виконати всі треби Закону не змогла б.
Все за людину зробив Сам Ісус Господь, Бог наш. Упразднив діло догоджання Богу-самозванцю, як Людський Син, виродку Мудрості, Денниці-Мамоні (садист людини і Всесвіту) і дав людям ДУХОВНЕ ДІЛО ВІРИ, Свою Ісусову Віру, а не православну, чи апостольську віру, або другу чиюсь віру! Так, як «Богів», хоч греблю гати.
ДІЛО ВІРИ ДУХОВНОЇ ІСУСОВОЇ ПРИВОДИТЬ ЛЮДЕЙ В БОГА, А БОГА В ЛЮДЕЙ, І ДАЄ ДАРОМ (ЗАДАРМА) ВІЧНЕ ЖИТТЯ! Без участі людини (її діл догодження Господу Богу) народжує нову людину - БОГОЛЮДИНУ!
Виходить – діло мертве, а не Віра Ісусова! Всяке діло догоджання (яке б воно не було б), упразднив, знищив, раз і назавжди Ісус Господь, і смертю смерть умертвив! І САМ ДЛЯ СЕБЕ НЕ ВИМАГАВ ВІД ЛЮДЕЙ ДОГОДЖЕННЯ І БУДЬ-ЯКИХ ДІЛ ДОГОДЖЕННЯ, за СВОГО ЗЕМНОГО ЖИТТЯ, і ПО ВОЗНЕСЕННЮ НА НЕБЕСА - ДІЛ ДОГОДЖЕННЯ СОБІ ВІД ЛЮДЕЙ НЕ ВИМАГАЄ!!! ПРОСТО ВІРУЙ В ІСУСА, і ДАВ НАГОРНУ ЗАПОВІДЬ БЛАЖЕНСТВ (Щастя)! Якщо знайдеш себе, побачиш себе, хоч в одній із них, - значить ти (людина), відповідаєш доброчесному сучасному життю на землі, що приємні Господу Ісусу (а не Господу Христу) і задовольняють Його, і дають людям вхід в Небесні Оселі Його! А нам, християнам, в православній синагозі-церкві, знову, нав’язують Закон Мойсея з його страхом і рабством, і не спасінням, судом, карою? Тьху та і все!
А Духовна Віра Ісусова – це обіцяне Ісусом Господом, вічне життя Боголюдини в Господі Ісусі, в Бозі Духі Святім! «А ви, улюблені, будуйте себе НАЙСВЯТІШОЮ ВАШОЮ ВІРОЮ, моліться Духом Святим, бережіть себе самих у Божій любові, і чекайте милості нашого Господа ІСУСА БОГА(а не Господа Ісуса Христа) для вічного життя.» Юда 20-21.
Четверта «бомба»: Заміна, насміхання, зневаження най-най-найсвятішого, най Любішого, найвищого Імені ІСУС, з усіх сущих імен в Всесвіті, на так зване ім’я Христос! Христос – це не ім’я Ісуса Господа, а слово, що виясняє і уточнює призначення Особи, Лице Суб’єкта, Особистості, для виконання особливого доручення. ІСУС і є те Лице-Особа, Суб’єкт і Особистість – Месія (Христос), Помазанець Божий, призначений для найважливішого виконання ВОЛІ БОГА ДУХА ОТЦЯ НЕБЕС! Предвічний Син Отця, і Який має безсмертне Ім’я ІСУС (а не Христос) - Спаситель Людини і Всесвіту! Другого Спасителя Людини і Всесвіту не було, немає і не буде! Ім’ям ІСУС (а не Христос) людина спасенна від рабства гріха і смерті, і в імені ІСУС (а не Христос), в предвічнім Сині Бога Духа Отця Небес, одержала вічне життя!
ІМ’Я ІСУС – Своєму, законно народженому, єдинородженому Сину дав і назвав Сам Бог Дух, Отець Небес, Творець все і вся, вся і все! Яка твар у Всесвіті може зміняти Ім’я дане Самим Богом Духом Отцем, Творцем все і вся?! Який подонок, яка «свята» нечисть, яка мерзота, земний прах, замінила ІМ’Я ІСУС на Христос?! Хто та паскуда?! Навіть Архангел Гавриїл не відступив від Волі Божої, а сказав, що народжене дитя назвете Ім’ям ІСУС! Прародителі Йосип і Прісно Діва Марія підтвердили Ім’я ІСУС, дане Самим БОГОМ ДУХОМ ОТЦЕМ!
«І станеться, що кожен, хто покличе Господнє ІМ’Я ІСУС (а не Христос), той спасеться». Діїї 2:17-23.
«І ті сімдесят повернулися з радістю і, сказали: Господи, даже біси підкорюються нам в Твоєму Імені (ІСУС) Лук. 10:17.
Апостоли, учні Господа ІСУСА, що за земного життя Ісуса знаходилися разом з Ним, не могли своєму Вчителю-Господу ІСУСУ дати так звану кличку «Христос», або звертатися до Нього особисто Христос замість Його власного Імені ІСУС. Це була б неповага до свого Наставника, Якого вони любили і називали Господом ІСУСОМ, а не Христосом.
Звичайно кличками нагороджують тварин і людей (Ленін, Гітлер, Сталін, Троцький, Полпот, Путін…- і це їхні клички, а не прізвища), а свої, справжні прізвища вони, від людей, приховують, хоча вони світові відомі, а мерзенні їхні діла і їхні прізвища визивають огиду в усьому цивілізованому світі. А клички надаються недостойним людям-звірам (за їхні мерзенні земні діла), що не достойні і за життя свого називатися власними прізвищами та іменами, які дали їм їхні, батьки. Ці люди-звіри (не діти Божі) ховають своє дійсне прізвище, або ім’я, а вибирають собі, або їм хтось надає, нові прізвища і нові імена. Люди-звіри служителі темряви, маскуються під личинами світла, а в середині хижіші за вовків. Виставляють себе добрими, милими і світлими гігантами (фактично являються тиранами-садистами) перед своїм народом, і перед народами світу, показують себе святими і канонічними; - борцями за мир, за добро, за правду, за правосуддя, за справедливість, за народ, за дружбу, за братерство (особливо в «руськом мірє»), за щастя, за любов до ближніх, за канонічне православіє …і т.п.!
Для цих виродків людства немає нічого святого! Вони стали в богоборчу стійку проти Всевишнього, бояться призвати Ім’я Господа ІСУСА, Спасителя людини і Всесвіту, НАЗВАТИ ІСУСА БОГОМ, знущаються над землею, і руйнують її так, будь то би вони не живуть на ній, садистським методами знущаються над людиною, народами. І в своєму безумстві п’ють воду з озер і річок, що їх загидили і продовжують їх труїти. Всі діла їхні будуються на неправді. Брехня брехню і зло зло попереджає, які вкриті благими намірами добра, свободи, правди, справедливості, щастя, миру, любові…! Їхня сила і влада вкоренилась на основі непомірного їхнього багатства, набутого грабіжництвом людини і всього народу. Грабіжники грабують і грабуючи грабують грабіжно, а покарання за це грабіжництво не несуть! Це апогей грабіжництва свого народу, а народ терпить і мовчить і продовжує прославляти їх, і пишатися ними, як своїми «Богами»! А їхня віра будується на тих же самих нелюдях. Ця безбожна мерзота сама з поміж себе вибрала і вибирає собі і народу ідолів (в кожнім народі, нації) за взірець для поклоніння, зробили собі їх кумирами, а людям нав’язали їх, і піднесли їх за «Богів»! Своїми руками будують ідолам пам’ятники, мавзолеї і силою підкорюють і заставляють людей і народи, цим кам’яним ідолам служити як «Богам»! Ці ідоли і за життя свого мали вигляд як цукерка в золотій обкладинці, тільки начинка в середині золотої цукерки була і є лайно диявольське, сатанинське, антихристське, бісівське!
Кредо і сенс життя цих, виродків, тиранів-правителів народів і всього людства - знищити людство і землю!!! А девіз їхнього життя: - Граб награбоване (грабіжники грабують і грабуючи грабують грабіжно)! Правду підміни брехнею (брехуни брешуть і брешучі брешуть брехливо)! В геройство вознеси все мерзене (зрадники зраджують і зраджуючи зраджують зрадливо)!
І безумне людство обирає для себе таких тиранів, правителів-богів, як світських, так і церковних, продовжує служити з рабською покорою нечисті, силам темряви і зла, і не задумуючись, віддає своє життя і життя своїх дітей Мамоні на смерть! А Любов, Світло, Добро Спасителя Ісуса подателя вічного життя зневажили!
Людино! Роби хоча б порівняльний історичний аналіз - минулого і сьогодення! Відкрий очі розуму свого серця, і побачиш, зрозумієш і розкриєш приховану тайну тих мракобісів, правителів, господ і бісів в священних одіяннях! Нечестиві їхні діла братовбивства, воєн, розбрату, сіяння плєвел ненависті не тільки до ближніх, а й до свого народу і народів землі, їх же і викривають, і показують істину їх сутність!
Церковні і світські правителі об’єдналися в одне нечестиве кодло і мають одні і ті самі думки, щодо людини! Їхні думки і діла направленні на знищення в людини Лиця-Образу і Подоби (Природи) Божої, Бога Духа Отця Небес! Боголюдину знову роблять рабами своїми, а не дітьми Божими! Всіма заходами і засобами мішають людям прийти до ІСУСА Господа Бога Духа Отця нашого, ввійти в Його Царство Небес і стати Спадкоємцями Його Царства, як ДІТИ ОТЦЯ!
Діти Бога Духа Отця Небес отримають нове ім’я своє, і нове Ім’я Бога Духа Отця Творця все і вся, які будуть написані на їхніх чолах!
Мерзота богословська (попи всіх рангів, новозавітні книжники і фарисеї), бездуховна, приведіть хоч один приклад із Святого Письма - де БОГ ДУХ ОТЕЦЬ Небес називає Свого Предвічного Сина ІСУС - Христосом?!
І не Христос народився, а ІСУС народився, - Ісус Господь, Син Божий народився! І не Христос воскрес із мертвих, а ІСУС ВОСКРЕС ІЗ МЕРТВИХ, - Ісус Господь, Син Божий і Син Людський! І не живот (пузо) дарував, а життя вічне! Христос (гр.) – це месія. ІСУС - це помазанець Божий, Предвічний Син Божий і Син Людський, і як месія мав призначення виконати СВЯТУ ВОЛЮ БОГА ДУХА ОТЦЯ НЕБЕС, ТВОРЦЯ ВСЕ і ВСЯ, а Його Ім’я тільки ІСУС!
Люди також христоси - месії, помазанці Бога Духа, Отця Небес! З’являються на землі по Волі Бога Духа, Отця Творця. Із сотні сперматозоїдів, тільки один, обраний Богом Духом Отцем, запліднює яйцеклітину, в якій зароджується життя земної людини. Виходить, що люди - христоси, месії. Обранці і помазанці Божі, і які призначенні жити на землі, для виконання Святої Волі Божої!!!
Все потворство з іменем ІСУС, і заміна Імені ІСУС, на так зване Христос, розпочалося із засідання Ізраїльського синедріону первосвящеників, що судив апостола Петра, за те, щоб він в проповідях своїх не вимовляв ІМ’Я ІСУС!
«Та щоб більш не поширювалось це Ім’я (ІСУС) в народі, то з ПОГРОЗОЮ ЗАБОРОНІМО ЇМ (апостолам), щоб нікому з людей вони не говорили про це ІМ’Я (ІСУС) і закликавши іх наказали їм (апостолам) не говорити і взагалі не навчати про ІСУСОВЕ Ймення». Дії 4:15-19.
Ось звідки розпочалась хула на найсвятіше ІМ’Я ІСУС, замінивши Його на так зване Христос! Яке не виявляє дійсне Лице Особи, Суб’єкта, Особистості, як Господа і Бога ІСУСА! В імені Христос не бачимо Лиця Господа і Бога, взагалі, навіть, як лиця людини. Бо і людина без свого йменя знеособлена, не має свого лиця, як суб’єкта. Просто, маса тіла, не визначена істота! Заборона промовляти ІМ’Я ІСУСА Господа, Бога нашого, зроблена на початку розповсюдження Благої Вісті, в єврейському храмі (М’ЯСОКОМБІНАТІ), де розпочав свою проповідь апостол Петро. Ще до написання Святого Письма і Святих Писань! І ця заборона, хула, на Святе ІМ’Я ІСУС, іудейськими первосвящениками, здійснилася в написаннях Святих Писань, які вони, самі, контролювали, і здійснювали їх перекладання іншими мовами, і їх розповсюдження, а ще краще сказати, «перевели» (викривили істинне значення в Святих Писаннях, і не тільки в Імені ІСУС, а й…). А всі «переводчики» (а не перекладачі), що спохабили Святі Писання були, в основному, іудейські тлумачі Закону Божого, що призначалися ізраїльською синагогою!
Ці чотири «бомби» в Святому Письмі «зривають» Розум людини, вносять духовний, душевний і тілесний смуток в людину. Відводять від Істини, знання Істинного Бога і Господа Ісуса. Породили брехливі і фальшиві релігії, секти, єресь і іншу нечисть.
А скільки ще є, замаскованих, скритих «мін», що заховані в Святому Письмі? Виявляй їх людино сама. Ісус Господь, Бог наш тобі Розум дав, відрізняти пшеничне зерно від зерен плєвел!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB