Форум ИССЛЕДОВАТЕЛЕЙ БИБЛИИ

"Эти были благороднее Фессалоникийских: они приняли слово со всяческим усердием, ежедневно исследуя Писания, так ли это" (Деяния 17:11, перевод Кассиана)
Текущее время: Вт мар 19, 2024 9:07 am

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: "Ім’я Моє Ісус"
СообщениеДобавлено: Пн май 18, 2020 1:16 pm 
Не в сети
Новичок

Зарегистрирован: Вт мар 26, 2019 5:34 pm
Сообщений: 17
Вера: Православие
Пол: муж
Очков репутации: 0
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
«Дбайте не заради харчів скороминучих, але заради їжі, що приводить в життя вічне, котре дасть вам Син Людський, бо якраз на Ньому (ІСУСІ) є ОЗНАКА Батька (Небес і землі) і Бога (ДУХА духів).» Ів. 6-27.
Я, Ісус, і Отець Одно! Ім’я Моє, Ісус, в Отці і Ім’я Отця в Мені! Отець Небес свідчить за Сина Ісуса, і Син Отця Небес Ісус, свідчить за Отця Небес! Два Свідка, як і свідчення двох людей правдиве!
Ймення ІСУС (а не Христос, бо христос це месія, призначений на виконання Батькового доручення, Батьківської Волі), Сам Дух духів Батько Небес дав Своєму, предвічному, Єдинородному Сину. Це Ім’я, ІСУС, засвідчили на землі і ангели Отця Небес, і земні батьки; мати, Прісно Діва Марія, і батько, Йосип, як Сина Людського, що народився від Духа духів Батька Небес.
Ось подвійне Духовне імення у Ісуса; - предвічний Людський Син є Дух, і як Син Божий є Дух Духа Батька Небес. Дух предвічного Сина (Божого і Людського) і Дух Отця Небес, - це ДУХ СВЯТИЙ! Бо Батько Небес – є ДУХ духів!
А земною мовою, Ісус, як Син (Людський і Божий) народжений Духом - це Ісус Ісусович: - ДУХ, ДУХА духів! Слово ДУХА духів Батька Небес! Сказав ДУХ (Бог-Батько Небес) Слово, і все сталося Ним!
Син Людський - це предвічний ІСУС Син Божий, народжений Богом Духом духів, Батьком Небес, от земної Матері Прісно Діви Марії, без земного батька, а також ІСУС є перша на землі Боголюдина: Людина і Бог, Бог і Людина! Бог, як Син Божий і Людина, як предвічний Син Людський!
І земні батьки дають своїм народженим дітям подвійні імена. А імена батьків, їхня сутність, знаходяться в іменах дітей їхніх, підтверджуючи походження їхніх дітей. Від кого діти народились, їхню кровність, чи чисте ложе їх народження, чи від блуду? Сутність батьків в дітях виражається по батьківській, або по материнській лінії (ланці). В різних народах, племенах це звучить так: - Василь Васильович, Володимир Володимирович, Олена Вікторівна, Христина Сергіївна, Радомир Радомирович, Христо Христов, Еріх Марія Кох і т.д. і т.п.
І було породження Жінкою (Мудрістю ДУХА духів Батька Небес) дитини, сина Свого Мамони (виродка), без Батька Небес, а через нього (Мамони) і творення землі і породження земних людей із праху земного. І це породження Мамони, виродка і Богоборця, в Біблії і в святих писаннях, і церковних службах зробили утаємниченим? Мамону явного духовного противника Батьку ДУХУ і всяких духів Небес, уособили завуалірували) під багатство. А Мамона є духовна Особа і особистість, а не багатство (мотлох-сміття)!
Ось звідки йдуть неправдиві думки, плутанина в визначеності Істини. Де Істинний ІСУС, а де Богоборець Мамона не як багатство, а як Суб’єкт, Особа. Богоборця Мамону, садиста Людини і Всесвіту ветхі і новозавітні фарисеї (священнослужителі, богослови) заховали, в так званому «Христосі» і підсунули Людству, як Господа і Бога ІСУСА! ОБМАНУЛИ ВВЕСЬ ЛЮД ЗЕМНИЙ! Збудували ізраїльські храми під вивісками православних, католицьких, протестантських церков-синагог, з усіма іудейськими обрядами і жертвоприношенням. І в жертву приносять, Самого, Спасителя Людства і Всесвіту ІСУСА замість тварин!
Уже дві тисячі років, так званий «християнський» мир уперто служить Господу Богу Мамоні, Дияволу, Сатані, Антихристу (це ж нечестива богоборча тройця) садисту всього живого, під іменем Христос! І чекає від нього помилування і спасіння? Застряв в своєму «християнському» маразмі! А це ж «Господь» і «Бог» війни, насильства, хвороб, різних незгод, смерті; предвічний людиновбивця і не правдомовець! І від такого ізверга «Господа» і «Бога» обмануте людство чекає Добра ? Чекай, чекай! І пойми чому щастя нема? Ти, людина, сама винувата в цьому. Якого «Бога» вибрала, і який він є сутністю; те й від нього получаєш?!
Звідси і продовжуються вестися тяжкі, невидимі і видимі війни, небесні (духовні) і земні, за душу (життя) людини. І всі ці війни духовні! Бо ДУХ духів, Батька Небес присутній скрізь і всюди, і причетний до усього! Звідси стає зрозумілим, чому ізраїльський народ казав ІСУСУ, що Він виганяє бісів силою Князя бісовського! І чому ІСУСУ прийшлось віддати Себе смерті, і воскреснути, щоб спасти людей! Бо ніхто з земних творінь духовну роботу не міг зробити, в якій задіяні Вищі Духовні Сили!
А ЛЮДИНА, - вінець Батька Духа духів Небес! Його предвічний замисел. Невидимий Образ і Подобу ДУХА Свого явити видимим, в Своїм, предвічнім, Людським Сині, Сині Божім, - ІСУСІ!
Мамона (Богоборець, якого уособили сучасні фарисеї Христом), це ж Корінь дерева зла Злого (диявол, сатана, антихрист) в Раю! Він, безмежною Силою Духа духів Отця Небес, «натворив» нечистих духів. З якими учинив небо, землю і людину із праху земного, на образ і подобу Всього Небесного, що бачив у Батька. Об’явив себе Богом і Господом! Узурпував Владу Батька, Бога ДУХА Отця Небес, і засів праворуч Батька ДУХА духів Небес. Бо Йому (виродку) підкорилася третя частина духів Отця Небес, перейшовши виродку-садисту Мамоні служити.
«Ніхто не може служити двом панам (господам, богам); тому, що одного буде ненавидіти, а другого любити, або одному буде старатися, другого нехтувати. Не можете служити Богові і Мамоні.» Мт. 6:24.
Слово мамона не є уособленням багатства, як нам людям, навмисно, навіяли таку думку для розуміння сучасні православні фарисеї. Мамона (багатство) мов ідол не сумісне із служінням Богові. Багатство світу цього, це сміття, речове явище: золото, срібло, коштовне каміння, маєтки і т.п. мотлох. І, аж ніяк не може бути противником, Богоборцем Богові Всевишньому Творцю все і вся? Це ж яке паскудство! Отцю Небес, Богу ДУХУ духів, Творцю все і вся замість нечестивого Мамони і його нечистих духів, зробили Богоборцем багатство?! Хоча розкішне життя людини теж є перепоною до приходу до Бога. Такій людині страшно і мучителько помирати, залишаючи своє багатство на землі.
Сам Господь ІСУС сказав, що слово Мамона являється паном, живою особою, а не багатством. Мамона: - Ма (мати) Мона (один)- це син, єдиний син, Матері Мудрості. І ця Мудрість є Мудрістю Батька Небес.
Два пани (господа) - це Мамона Син Матері Небес, що був першим, і ІСУС син Батька Небес який був перший першого, предвічно. Оце дійсне значення слова двох панів (Господа і Богів). Це два Сина Помазанці Батька Небес: ІСУС (Христос) – Світло Батька ДУХА духів і Мамона (Христос) – потьмарення Матері, Мудрості Батька Небес. Два Господа, два Бога, два Сина Батька Небес, а походження їх різне. Перший Син Мамона (виродок, виблядок) породжений без Батька Духа духів Небес. Другий, предвічний, Син ІСУС (Христос) народжений Самим Батьком без Матері. Ці два Помазанці (Христоси), Духи Батька Духа духів і ведуть війну між собою за першість, і за повне панування над людиною, і її володінням! І це дуже дивовижне явище не осягається людським розумом і людською мудрістю! Ця Премудрість Божа для людей недоступна! В ІСУСА всі люди,- діти Божі і вічне життя в Отці і з Отцем, як Боголюдина, а в Мамони всі раби, і вмиратимуть столітні, як молоді.
Через віру в ІСУСА і в Батька ІСУСА земна людина стає духовною людиною, - Боголюдиною!
ІСУС (а не Христос), як Син Людський робить людей земних, що вірують в Нього Своїми братами і сестрами. Виходить Сам ІСУС для усіх віруючих в Нього є братом!
А, як ДУХ, Син Божий, ІСУС робить нас, братів і сестер Своїх - духовними дітьми Божими, Батька Свого і нашого! І для всіх віруючих братів і сестер є Господом, як Син Божий! І брати та сестри ІСУСА, як діти Бога є пани (господа) і пані (госпожа)! Про це дійство явно засвідчив Сам Господь і Бог наш ІСУС коли сказав: Люди ви боги!
«Бог (Батько Небес) є ДУХ, (і Господь духів) і ті, що поклоняються Йому, мають поклонятися в духі та ІСТИННІ». Ів. 4:24.
«ІСУС сказав йому: Я – шлях, ІСТИНА і життя! Ніхто не приходить до Батька, якщо не через Мене. Якби ви знали Мене, то знали б і Батька Мого (Бога Духа духів), і віднині знаєте Його, і бачили Його». Ів. 14: 6-7.
ІСУС і є Істина Бога Духа духів!
«І пізнаєте істинну і ІСТИННА вчинить вас вільними». Ів. 8:32. Отже, якщо Син (ІСУС, а не Христос) учинить вас вільними, то справді ви вільними будете. Ів. 8:36.
ІСУС – це безсмертне Ймення духовної, душевної і тілесної Людини. Боголюдина предвічна. ІСУС є Ім’я і Батька Небес, Бога ДУХА духів!
ІСУС найвеличніше Ймення у Всесвітах, тому, що Воно найперше Ім’я, предвічне Слово в невидимих і видимих світах, які Бог ДУХ Отець створив. І це Ім’я Бога ДУХА Батька Творця все і вся. І це Ім’я предвічно було в Сині Бога ДУХА духів Отця Творця все і вся. І Своє Ім’я ІСУС Бог ДУХ духів Батько Небес дав і Своєму Сину - ІСУСУ!
Духовною мовою: - ІСУС ІСУС ІСУСОВИЧ! Духовна Єдиносущна Тройця!
ІСУС (ДУХ духів) – Батько. ІСУС (ДУХ-СЛОВО Батька) – Син Батька. ІСУСОВИЧ (ДУХ духів) – Животворчий ДУХ Батька і Сина (ДУХ ЖИТТЯ), який від Батька походить, бо Йому з Батьком і Сином однакове поклоніння і однакова слава! Батько ДУХ духів - є Творець все і вся невидимого і видимого! Все в Ньому, через Нього і до Нього, і для Нього!
«Спочатку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово, Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. І життя було в Нім, життя було Світлом людей, А СВІТЛО у темряві світить, і темрява не обгорнула ЙОГО!» Ів.1:1-5.
Батько Небес – Святий Бог ДУХ духів; Син ІСУС (Слово Батька) – Святий Бог ДУХ духів, ДУХА духів Батька; Святий Животворчий ДУХ – ДУХ духів Батька і Сина (ІСУС ІСУСОВИЧ) і є Єдиносущна Пресвята Трійця! Це ДУХОВНЕ начало: Альфа і Омега. Початок і Кінець. Перше і Останнє.
І земною мовою це виглядає однаково.
Земні родителі, батько і мати, народжують своїх дітей - синів і доньок. Діти (сини, доньки) носять прізвища (фамілію) своїх родителів (батьків). Наприклад прізвище батька (родителів) буде Сидоренко.
Крім прізвища, батьки (родителі) дають імена своїм дітям (синам, донькам). Наприклад народженому сину батьки дали ім’я Сидір. Народжений син носить подвійне ймення - Сидоренко Сидір. Крім того у батька (родителів), носителя прізвища, є своє індивідуальне ім’я. Як в наведеному прикладі у Сидоренка (батька) є своє власне ім’я - Сидір. Виходить так, що син батька (родителів) носить потрійне ймення: Сидір Сидір Сидорович! А це - Земна єдиносущна трійця!
І, ось, цю земну єдиносущну трійцю Бог ДУХ духів, Батько Небес, Творець все і вся, в ІСУСІ, предвічнім Своїм Сині об’єднав! Небесна Духовна Єдиносущна Трійця з’єдналася з земною душевною єдиносущною трійцею. З’єдналося предвічне, чоловіче і жіноче начало. Яке було розділене богом самозванцем, виродком Мамоною (Христом), при творенні жінки із ребра Адама. Батько Бог ДУХ духів, в предвічнім Сині Своїм ІСУСІ, народив нову духовну Людину - Боголюдину!
Душа людини, - це дух людини без звершеного кінцевого розуму Батька ДУХА духів - життя розумної тварини, а не розумної і мудрої Людини.
Триістотна земна людина і ТриІстотна Духовна Людина (ІСУС) в ДУСІ духів Батька Небес - ОДНО! Людино, ти Бог! І тільки вірою в ІСУСА (а не ділами) людина стає Духовною, і носить в собі вже не ОЗНАКИ Образу і Подоби Батька, Бога ДУХА духів Небес, а НИМ СТАНОВИТЬСЯ!
А земна людина народжується сім’ям від батька земного. Щоб земна людина стала Духовною Людиною і прийшла в Небесні оселі Царства Небес, нам, людям, потрібно наново народитися від ДУХА. Богом дане нам лише одне діло - діло ДУХОВНОЇ ВІРИ ІСУСОВОЇ! Один і єдиний шлях (діло) дав ІСУС людству, щоб земна людина стала духовною людиною. Цим ділом є ДУХОВНА ІСУСОВА ВІРА! Всі інші вірування мерзота в очах Бога!
Земне Людство різних вірувань задумайся? В якого Бога ввірувати і в Якого Бога бути дітьми Божими чи вічними рабами?!
Людство схаменись! Станьте Синами і Доньками Батька ДУХА духів Небес! Він нас закликає до Себе! А що ми витворяємо в цьому житті стидно, навіть самому собі зізнатися, а перед Батьком - слів не буде!
Звідси стає зрозумілими слова ІСУСА, Який говорив і говорить нам, через Святе Письмо, що Я і Батько Мій – ОДНО! І все і вся Батька – Моє, і все і вся Моє – Батькове! Якщо ми (люди) стаємо дітьми Батька Небес, то і все Батькове Господарство (Царство), теж становиться нашим. Ми наслідуємо його Автоматично! Бо ми нове творіння народженні ДУХОМ через віру в ІСУСА! А віра в ІСУСА, Сина Батька та ж сама, як і віра в Самого Батька!
Ось і розумій людино! Чий ти Образ і Подобу носиш, і, що являєш в цьому земному житті і яке твоє призначення в майбутній вічності, і як ти проживаєш твоє месіанство (месія-це христос, помазанець, призначенець) призначене Богом в цьому житті? Прийди до розуму і розуміння свого єства! Для чого ти живеш і які твої ідеали життя, і до чого і до кого вони тебе ведуть? До Світла чи до темряви, чи до сміття (багатства)?
Ми, люди, будуємо кам’яні церкви-храми для Господа на зразок Соломонового єврейського храму, а ізраїльський Бог не є для нас, дітей Божих (а не християн), Господом і Богом! Хай в нього вірить Ізраїльський народ, їхнє право, бо в кожного народу, племені є свій бог.
Наш Господь і Бог ІСУС допустив зруйнувати храм ізраїльського Бога, Князя (князем, а не Богом уже назвав його ІСУС, тому, що упразднив його владу «богування», яку він узурпував зі своїм нечестивим кодлом, нечестивими духами, у Батька ДУХА духів Небес) темряви віку цього (Мамони), від якого не залишилось нічого. І повелів людям будувати храми наших нових істот і зробити їх духовними. Зробити їх такими, як була Істота ІСУСА по Його воскресінню (а не по Його воскрешенні, ІСУС САМ воскрес І ЙОГО ніхто не воскрешав) із смерті, на Оливній горі, коли Він, уже, Новою Своєю Подобою з’явився своїм ученикам-апостолам, що перебували в закритому домі. Так, як для Духовної людини ніяких перепон нема. Батько ДУХ духів, в ІСУСІ, став видимий!
А ми, діти Божі, ізраїльський храм-синагогу перейменували в християнські святині - в православну та католицьку церкви. З великою помпезністю будуємо церкви-храми і прикрашаємо їх золотом, багатством - сміттям віку цього. А будову храму духа, душі і тіла свого заНЕХАЯЛИ! Особливо Українська православна синагога занехаяла своїм НЕХАЙСТВОМ (НЕТАКством) все Боже; в Біблії, святих писаннях, службах церковних і в молитвах!
Людям залишається тільки, одне - вірити і поклонятися Батьку Богу ДУХУ духів Небес і Його Сину ІСУСУ Творцю все і вся, і йти до Нього! І це є предвічна ІСТИНА всього невидимого і видимого Всесвіту!!!
Ось тепер вибирай люд в кого потрібно вірувати, в Батька Небес, - Бога ДУХА духів Творця все і вся, і Його Сина ІСУСА, Який дав, Свою, ДУХОВНУ ІСУСОВУ ВІРУ, і через яку люди приходять до Батька, ДУХА духів Небес? Чи в незрозумілу, абсурдну, Христову віру; чи в якусь, безглузду віру - канонічну православну віру? І якому Господу Богу молитися, не зрозумілому Господу Христу, а ця назва «Христос» притаманна і ізраїльському Господу Богу-садисту, виродку, Мамоні (Христу), Богоборцю, - Богу самозванцю? Чи Господу ІСУСУ Спасителю людства?
«Хай не бентежиться ваше серце; віруйте в Батька (ДУХА духів Небес) і в Мене (ІСУСА) віруйте». Ів. 14:1.
Другі вірування перед Богом мерзота! Амінь!
«І сказав Сидячий на престолі: Ось утворюю все нове. І сказав мені: Напиши, бо слова ці істинні і вірні. І сказав мені: СТАЛОСЯ! Я Альфа і Омега, початок і кінець; спраглому (віруючому в Мене) дам задаром від джерела води живої (Святого Духа Животворчого, Який є ІСУС)!. Переможний успадкує все, і буду йому Богом, і він буде Мені сином». Од. 21:5-7.
СТАЛОСЯ, – це Пасха сталася на Небесах! ІСУС засів на Престолі Величі по правиці Батька Духа духів Небес! Скинув з Небес виродка Мамону (Христа), Бога самозванця, Бога-садиста людини і Всесвіту! Амінь! Алилуя! Слава ІСУСУ Господу Богу, Отцю ДУХУ духів Небес!!! Амінь!
«Усе передано Мені Батьком Моїм, і ніхто не знає Сина (ІСУСА), окрім Батька; і Батька (ДУХА духів) ніхто не знає, окрім Сина, і кому Син хоче відкрити». Мф. 11-27.
«А коли ІСУС прийняв оцту, то сказав: ЗВЕРШИЛОСЬ! І схилив голову віддав духа (ДУХУ духів, Батьку Своєму). Ів. 19:30.
ЗВЕРШИЛОСЬ – це звершилась Пасха на землі!
Отже на небесах все СТАЛОСЯ новим, а на землі ЗВЕРШИЛИСЯ всі творчі справи Бога Духа духів Батька Небес і Його Сина ІСУСА по перетворенню земної людини із праху земного в духовну людину, Боголюдину, і приведенню її в Небесні оселі Царства Божого!
Нам людям, особливо християнам, залишилося лише одне діло - вірити і призивати Господа ІСУСА (а не Христа), Бога нашого, Животворчого Духа, щоб прийшов і преобразив нас (а не помилував і спас, бо помилував і спас людство ІСУС дві тисячі років назад, коли прицвяхував на хресті всі гріхи і беззаконня наші і омив їх кров’ю Своєю Святою, і розірвав всі рукописання закону), як Сам преобразився на горі Оливній по СВОЇМ воскресінні (а не воскресінні) із смерті.
І молитися: Прийди Господь ІСУС (а не Христос), Бог, Батько ДУХ духів Небес наш! Амінь! Алилуя!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: "Ім’я Моє Ісус"
СообщениеДобавлено: Пн май 18, 2020 1:16 pm 
Не в сети
Новичок

Зарегистрирован: Вт мар 26, 2019 5:34 pm
Сообщений: 17
Вера: Православие
Пол: муж
Очков репутации: 0
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Прохання! Попи всіх християнських конфесій України зробіть вирішальний крок в розбудові нової Духовної Української ІСУСОВОЇ (не православної, не католицької) Церкви! Бо настав час зробити Еволюційні, корінні, зміни в християнстві!
І нам, хохлам, українцям призначено Самим Богом ДУХОМ духів Небес здійснити ці зміни, щоб потім не шкодувати, що не зробили цього, не виконали своєї місії (призначення) на землі.
Нове ймення Хохол-Українець, предвічно, дав нам Сам Всевишній! І не боріться за те, щоб називатися йменням - руський, русин. Цього диявол, сатана, антихрист бажають, але їм не вдасться помішати замислу ВОЛІ ДУХА духів Батьку Небес! Амінь!
Пам’ятайте це вічно, і пишайтеся цим ім’ям: ХОХОЛ-УКРАЇНЕЦЬ! Хох – це верх, Ол(Ел) – верхній, і друге значення Ол(Ел) - Бог. Отже земне, нижнє, Батько ДУХ духів Небес призиває до Себе, в Царство Боже. А Українець і Україна це не окраїна, і наша хата не крайня. А, якщо крайня (остання, кінцева) хата, то це значить, що ця хата була і першою, в цьому земному житті. І буде першою і кінцевою в ДУХОВНОМУ житті людства! Хохлам-українцям Всевишній уготував місце в Царстві Небес і зве до СЕБЕ, але ким ми там будемо залежить від нас, людей. Не тільки попів, але й усього Українського народу! Народ України не упусти цей останній шанс, можливість! Стань НОВИМ Божим ДУХОВНИМ, Небесним, НАРОДОМ ВСЕВИШНЬОГО! Амінь! Амінь! Амінь! Бо хочемо цього! І станемо БОЖИМ ДУХОВНИМ НАРОДОМ ВСЕВИШНЬОГО! Амінь! Амінь! Амінь!
Допоможи нам, хохлам-українцям, здійснити Твій задум, ВОЛЮ Твою, ІСУСЕ! Амінь! Алилуя! Амінь! Алилуя! Амінь! Алилуя!
Українці-Хохли! Залишіть все минуле, як кошмарний сон! Відкиньте суперечки з росіянами про першість і важність історії Київської Русі! Про національне ймення, - хто руський, русин? Хто перший, чи останній? Хто канонічний чи не канонічний? Хто благодатний, а хто не благодатний? Хто історичний, а хто не історичний? Хто національний, а хто не національний і немає нації? Хто в війнах переможець? Та інші дрібниці? Про канонічність і благодатність православної синагоги-церкви та інші марноти? Історія сама визначилась хто є хто! А росіяни хай свою брехню під історичні факти підтасовують. Бо в них не було, нема і не буде своєї ДУХОВНОЇ, як і земної історії нема. І росіяни це зрозуміли, що без України, Духу Божого який є в хохлах-українцях, приреченні на забуття! Ось та головна причина ненависті, українофобії росіян до українців і України! Віками все робили, щоб стерти славне ім’я хохла-українця з історії людства. Мов не було держави Київська Русь, і не було нації української, і що мова українська хохляцька, і не благословенна і т.п. маразм. І зараз ведуть на Українській землі братовбивчу, кровопролитну загарбницьку, війну з державою Україною і українцями. Тепер військовою силою хочуть знищити українців і державу Україну! А в Біблії Росії визначене місце, як Вавилонської повії, земної блудниці (Читай Одкровення ап. Івана). Оце її історичний критерій! Увесь світ знає їхню брехню не тільки в фальсифікації духовної і світової історії, а й в фальсифікації всього життя російського народу. На жаль тільки одні росіяни цього не знають, бо брехня Російська затьмила Правду! Нам це не потрібно! Плюньте на це все, та інше, що не сказане!
ГОЛОВНЕ! Відкиньте ізраїльського бога господа, садиста людства і всесвіту! Бо він не наш бог! Будуйте Духовну ІСУСОВУ Церкву! Відкиньте жертвоприношення в синагогах-церквах! Де ви, тепер, Самого Господа Бога ІСУСА в літургійних службах приносите в жертву замість тварин; де ви (попи) над Ним знущаєтесь, кощунствуєте, і смакуєте це знущання! Закон рабства ІСУС розірвав Своєю хресною смертю. Що ж ви дітей Божих знову робите рабами? Із богослужб викиньте геть, так зване, слово «Христос»! Бо «Христос» це не Ім’я ІСУСА Спасителя всього людства! І слово «християнин» не властиве для ІСУСОВИХ дітей Божих, які ввірували в ІСУСА! Словом «християнин» людей загнали знову в рабство не нашого бога. А ІСУСОВИХ дітей Божих в рабство вже не загонять ні під якім «соусом», і хитрості диявола, сатани, антихриста! Діти Божі є діти Божі! І ніяка нечисть дітям Божим уже не зашкодить!
Православна церква- синагога вважає себе човном (ковчегом) спасіння людства, і в якій істинна приходу до Бога є молитва і піст, як два весла човна, що примушують човен пливти в Царство Небес, а віра без діл рахується мертвою. А для парафіян (християн) молитва і піст є два крила людини, що піднімають її до Бога в Боже Царство.
Та чи є в такій церкві-синагозі спасіння для людини? Розглянемо куди припливе човен (церква-синагога) в якій одне весло молитва, а друге весло піст. Молитва є духовна і молитовно єднає з Богом. Піст земне явище, яке притаманне земній людині, і нав’язане людині силою страху перед богом священиками, ветхими і новітніми фарисеями.
Човен (церква) в якій одне весло молитва, що гребе в небо, махає веслом в повітрі не торкаючись води, а друге весло піст, що гребе в землю, не зможуть навіть зрушити з місця човен (церкву), а не то щоб пливти. Так і православна церква-синагога стоїть в одурманені єврейського бога, застрягла в духовному болоті ізраїльської релігії.
І людина (парафіянин) з двома крилами, молитвою і постом, духовною не стане. Не зможе піднятися на небо. Бо одне крило, молитва, тягне в небо, а друге крило, піст, тягне в землю, в прах земний. А строгий піст навіть умертвляє людину. Людина з такими крилами в небеса до Бога не зможе піднятися! Та й з землі, як пташка, в повітря не злетить! А віру ДУХОВНУ ІСУСОВУ замінили земним ділом, зробили бездіяльною. Тоді, яке спасіння ти получила людина, християнин, парафіянин в православній церкві-синагозі, і чи отримаєш вічне життя в Царстві Небес? Така православна церква-синагога де нема спасіння мертва - камуфляж духовний на землі! Невже ти, людина Божа, над цим, ніколи, не думала? Цю мертвечину насаджують людству дві тисяч років. А покращення життя на землі, і в так називаємому «християнському» світі не відбулося і не відбувається. Бо сучасні православні фарисеї нав’язали Українському народу чужого «Бога», єврейського Бога, і наділи хомут іудаїстської релігії - РЕЛІГІЇ ВІЙН І НЕНАВИСТІ ДО ЛЮДИНИ!
ІСУСОВА ДУХОВНА Церква будується на Духі Животворчім! І такій Церкві ковчег (човен) не потрібний. ДУХОВНА ІСУСОВА Церква, Невіста ІСУСОВА- це ДУХ ЛЮБОВІ, а два крила Церкви - це ДУХОВНА ІСУСОВА віра і каяття. Ці два духовні крила роблять людину Духовною, і піднімають до Бога в Небеса! Де діти Батька ДУХА духів стають Богами! А Церкву ІСУСОВУ роблять Живою і діючою!
Всі богознавці, перепишіть Євангелію і викиньте плевели садиста богоборця Мамони із неї. Тоді побачите ІСТИНУ!
Бо сам ІСУС Господь Бог наш сказав, що із одного і того ж самого джерела не може текти разом солодка і гірка вода, тобто істинна і брехня, Боже і не «Боже», духовне і земне!
Підлягає новому переосмисленню вся релігійна література, богослужби, ВСЕ ЦЕРКОВНЕ ЖИТТЯ! Бо Церква, Невіста ІСУСОВА (не Христова) – це об’єднання, собор людей. Бо камінь Церкви ІСУСОВОЇ є Сам Господь Бог, Батько ДУХ духів Небес! А не апостол Петро? Взагалі роботи тут багато.
Зробіть негайно це Боже діло, щоб бути ПЕРШИМИ в НАРОДЖЕННІ НОВИХ ДУХОВНИХ ДІТЕЙ БОЖИХ! БУТИ НАРОДОМ БОЖИМ, а НЕ «ХРИСТИЯНАМИ»! Назва «християнин» для дітей Божих не притаманне - це Всесвітній ПОЗОР для людини, і народу яка прийняла ІСУСА в своє ЖИТТЯ! Будуйте нову Божу ІСТИННУ ДУХОВНУ Церкву, Невісту ІСУСОВУ!
Негайно зніміть Всесвітній Позор з дітей Божих, яким прищепили ярлик «християнин»! Бо все творіння невидиме і видиме «зачароване», а Батько Небес засмучений нашим упертим безумством. Уже дві тисячі років чекає; коли ж Діти Божі прийдуть до тями, прийдуть до Свого предвічного Батька Небес!
Служимо і молимось чужому «Богу», ІСУСОВИМ дітям Божим дали кличку, «християнин», жертвоприношення в церквах-синагогах не відкинули. Замість тварин приносимо в жертву Самого Бога і Господа ІСУСА і багато не потрібного робимо. А потім дивуємося, чому Господь Бог наш ІСУС довго терпить нам!
Виведіть Український народ з двотисячного обману, а також і ввесь християнський люд, із темряви духовної ізраїльського Бога-садиста Мамони Христа, з його релігією!
І введіть в Царство ІСУСА, Предвічного Бога! Предвічного Господа! Предвічної людини! Батька ДУХА ДУХІВ Небес!
Ізраїльський, єврейський Бог, не є нашим богом! Негайно зробіть це діло! Щоб не бути в черзі останніми!
А перед початком великої духовної роботи, ви, очільники православної, католицької церкви-синагоги ПОКАЙТЕСЯ перед Батьком Духом духів Небес, Господом Богом ІСУСОМ і усіма «християнами», і людством, що ви два тисячоліття не вірно проповідували БОГА і СЛОВО БОЖЕ, і ввели і ведете ввесь люд Божий в духовний блуд темряви, а не Світла, Добра, Любові, Безсмертя!!! НЕ відкриваєте двері Правди, Справедливості, Суду… - Добра Доброго! І НЕ закриваєте двері зла Злого! НЕ розв’язали Добро, і НЕ зв’язали ЗЛО на землі, яке ІСУС доручив вам виконати, по Своєму вознесенню на Небеса!
Хай (а не нехай) ДУХ Господа і Бога ІСУСА буде в вас! Якщо буде посеред вас, то ви ще далеко від Бога Духа духів Отця Небес! І цю титанічну працю не зможете здійснити. Ваша закостеніла «канонічність» і «догматичність», і «благодатність», і «законність», і «запретність» (ніззя, гріх) в якій ви закам’яніли, не дасть розбудувати Істинну ДУХОВНУ ІСУСОВУ Церкву, Обмити людину від грязі «християнства» щоб стати НОВИМ Духовним Божим НАРОДОМ!
ІСУС Господь Бог наш! Дай розум нашим пастирям розуміти Твою Істинну і виконати Твої настанови, Твою Святу Волю!
Обманутий «християнський» люд, і людство усієї землі не будь байдужим! Якщо попи цього не зроблять, то ви люди, діти Божі, своїми молитвами будуйте, самі, свої земні Істоти, і робіть їх новими ДУХОВНИМИ, і йдіть в оселі ІСУСА, Батька ВСЕВИШНЬОГО – ДУХА духів НЕБЕС, Творця все і вся!
Бо Людина є НЕВІСТА НЕНЕВІСНА, ДУХОВНА Церква і Храм Божий! Предвічна БОГОЛЮДИНА! Все для Людини, через Людину і для Людини! Амінь! Алилуя!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB