Форум ИССЛЕДОВАТЕЛЕЙ БИБЛИИ

"Эти были благороднее Фессалоникийских: они приняли слово со всяческим усердием, ежедневно исследуя Писания, так ли это" (Деяния 17:11, перевод Кассиана)
Текущее время: Чт мар 28, 2024 1:17 pm

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 52 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Пн фев 06, 2017 6:41 pm 
Не в сети
Активный участник

Зарегистрирован: Ср мар 28, 2012 9:34 pm
Сообщений: 913
Пол: муж
Очков репутации: 26
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Иванович писал(а):
Dimitry писал(а):
Шалом! Может для начала открыть на форуме специальный раздел в котором на украинском языке темы открывать или дублировать?
...это усилит прославленеие Господа....
ОН в небе очень ценит раздутую в последних 20 лет украинскость...

а я уважаю единство русских, белоруссов и украинцев, в которой родился и жил до 1993-го года...
Та, мені самому подобаються радянські фільми, герої яких вирізнялися простотою, душевністю, а українець, росіянин, білорус та грузин жили й працювали дружньо. Але якщо говорити про ультрапатріотизм, то, справедливості ради, я би відзначив, що таке є і серед росіян, а не тільки українців. Деякі росіяни з презирством ставляться до української культури, мови, називаючи останню російським "нарєчієм", не дивлячись на те, що насправді і російська є "нарєчієм" стосовно слав'янської. Зневага породжує зневагу. Повага - повагу.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Пн фев 06, 2017 9:46 pm 
Не в сети
Участник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июл 01, 2015 11:04 am
Сообщений: 281
Откуда: Львов
Вера: Внеконфессиональное христианство
Кредо: Веруюю в Бога и Христа Его.
Пол: муж
Очков репутации: 15
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Иванович писал(а):
Dimitry писал(а):
Шалом! Может для начала открыть на форуме специальный раздел в котором на украинском языке темы открывать или дублировать?
...это усилит прославленеие Господа....
ОН в небе очень ценит раздутую в последних 20 лет украинскость...

а я уважаю единство русских, белоруссов и украинцев, в которой родился и жил до 1993-го года...

Так само Він і роздуту російськість (руській мір) а разом і роздуту англійськість і казна ще яку роздутість теж "цінує"
Проте Іванович вважає за потрібне нападати на українську мову і бажання людей спілкуватись в себе дома на мові свого дому.
Іванович, прийміть валеріанки, попийте м'ятного узвару, а потім тверезо подумайте - чи це нормально вам, вважаючому себе християнином старшому чоловіку, так ненавидіти усе що стосується українського (мова, традиції і так далі) особливо мови.
З чого б це? Невже всесвітнє зло від української мови? Від українськості? Невже це таке страшне зло? Невже російський шовінізм і ультрапатріотизм кращий і богоугодніший? Невже той же іудейський націоналізм і шовінізм лагідніший?
Невже прагнення українця говорити в себе вдома на йому рідній українській мові для християнина Івановича настільки ненависне і аж до того щоб прирівняти це до шовінізму?
То ваше нутро, Іванович, у вас говорить. Таке справжнє і непідробне.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Пн фев 06, 2017 9:49 pm 
Не в сети
Участник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июл 01, 2015 11:04 am
Сообщений: 281
Откуда: Львов
Вера: Внеконфессиональное христианство
Кредо: Веруюю в Бога и Христа Его.
Пол: муж
Очков репутации: 15
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
derandriy писал(а):
Иванович писал(а):
Dimitry писал(а):
Шалом! Может для начала открыть на форуме специальный раздел в котором на украинском языке темы открывать или дублировать?
...это усилит прославленеие Господа....
ОН в небе очень ценит раздутую в последних 20 лет украинскость...

а я уважаю единство русских, белоруссов и украинцев, в которой родился и жил до 1993-го года...
Та, мені самому подобаються радянські фільми, герої яких вирізнялися простотою, душевністю, а українець, росіянин, білорус та грузин жили й працювали дружньо. Але якщо говорити про ультрапатріотизм, то, справедливості ради, я би відзначив, що таке є і серед росіян, а не тільки українців. Деякі росіяни з презирством ставляться до української культури, мови, називаючи останню російським "нарєчієм", не дивлячись на те, що насправді і російська є "нарєчієм" стосовно слав'янської. Зневага породжує зневагу. Повага - повагу.

Додам - не деякі росіяни а більшість росіян. В Росії українці завжди хохли і хахлушкі а українська мова - хахляцкое нарєчіє.
А потім здивовано кліпають очима коли їх за це, м'яко кажучи, недолюблюють в Україні.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Пн фев 06, 2017 11:00 pm 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн фев 06, 2012 8:51 pm
Сообщений: 2677
Откуда: Кременчуг,Украина
Вера: Баптизм
Кредо: Кто во Христе, тот - новое творение (2 Кор. 5:17)
Пол: муж
skype: alex_ost.27
Очков репутации: 53
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Те, що українську мову в Росії та в псевдореспубліках вважають нарєчієм, діалєктом, руского язика, видно з їх видань, їх електронних ЗМІ. Нещодавно шукав в мережі інфо щодо стану української мови на тимчасово окупованих територіях, то знайшов статтю, яка, буцімто відкриває очі на історію української мови, коли вона з'явилася і таке інше. То там прямо в тексті був вислів, що українська мова є діалектом. Не важко зрозуміти, діалектом якої мови вважає українську автор статті. І нікого не турбує, що в української мови набагато більше спільного з іншими слов'янськими народами, як то чехи, словакам, поляки, білоруси і інші, ніж з російською.

_________________
"Поиски истины никогда не должны разрушать веру. Каждое усилие познать истину и держаться ее, напротив, только укрепит основание подлинной веры" (Рэймонд Френц).


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Вт фев 07, 2017 7:06 pm 
Не в сети
Активный участник

Зарегистрирован: Ср мар 28, 2012 9:34 pm
Сообщений: 913
Пол: муж
Очков репутации: 26
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Коля Рылов писал(а):
Додам - не деякі росіяни а більшість росіян. В Росії українці завжди хохли і хахлушкі а українська мова - хахляцкое нарєчіє.
А потім здивовано кліпають очима коли їх за це, м'яко кажучи, недолюблюють в Україні.
Ну, я б не поспішав узагалюновати. Мені попадалися різні росіяни і різні українці. Серед українців теж можна зустріти тих, хто називає росіян кацапами, москалями. Загалом з обидвох боків можна знайти привід як для конфлікту, так і для єднання.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Вт фев 07, 2017 7:37 pm 
Не в сети
Активный участник

Зарегистрирован: Ср мар 28, 2012 9:34 pm
Сообщений: 913
Пол: муж
Очков репутации: 26
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Aleks писал(а):
Те, що українську мову в Росії та в псевдореспубліках вважають нарєчієм, діалєктом, руского язика, видно з їх видань, їх електронних ЗМІ. Нещодавно шукав в мережі інфо щодо стану української мови на тимчасово окупованих територіях, то знайшов статтю, яка, буцімто відкриває очі на історію української мови, коли вона з'явилася і таке інше.
Ну, справедливості ради я б відмітив те, що приниження російської культури я зустрічав і в висловлюваннях українців. У відношенні жителів "Новороссії" до української культури частково посприяла демонізація образу Росії з боку деяких проєвропейски і проамерикански налаштованих українських ЗМІ і радикальні вислови щодо нав'язування української мови, і не тільки, з боку деяких українських ультранаціоналістів.

Якби не влаштовували Майдан, а почекали рік до виборів іншого президента, то навряд чи Україна втратила б Крим і тисячі полеглих солдат по обидві стороні у громадянській війні. Але навіть після Майдану можна було уникнути громадянської війни, якби врахували інтереси проросійськи налаштованих українців. Можна було б піти на компроміс в чомусь обидвом сторонам. Але якщо одна сторона, в даному випадку ті, хто прийшов до влади у наслідок Майдану, ігнорує іншу сторону, більше того, називає терористами, то тому й продовжується війна. Складається враження, що громадянська війна фінансово вигідна євреям-олігархам і вони навіть не зацікавлені в її припинені, незважаючи на те, що кров ллється річкою.

Загалом зараз в Україні сходять з розуму більше на політичному ґрунті, а в Росії більше - на релігійному. В Україні можна постраждати, якщо ти маєш громадянські погляди, які відрізняються від того, що транслюється в контрольованих євреями-олігархами ЗМІ. А в Росії можеш бути переслідуваним, якщо ти ділишся релігійними поглядами, які відрізняються від вчень однієї з "єдиних правдивих релігій". Ангажовані сектоборці заполонили весь простір і плутаються під ногами у учених-релігієзнавців.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Вт фев 07, 2017 9:00 pm 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн фев 06, 2012 8:51 pm
Сообщений: 2677
Откуда: Кременчуг,Украина
Вера: Баптизм
Кредо: Кто во Христе, тот - новое творение (2 Кор. 5:17)
Пол: муж
skype: alex_ost.27
Очков репутации: 53
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Як ти помиляєшся, друже...
Якби ти більше розібрався, ти б побачив, ґеополітика Кремля набагато глибша.
Так, існуюча влада в Україні заслуговує на критику. Але є і позитивні моменти. Кремль не шантажує нас газом чи чимось іще. Білорусь зараз шантажує, об Україну спис зламався.

Колись Південна Корея була страшенно корумпованою та економічно відсталою країною, як і Україна зараз. Але тепер про Самсунги, Деу та Г'юндай знають у всьому світі. Тому не треба допускати руки...

_________________
"Поиски истины никогда не должны разрушать веру. Каждое усилие познать истину и держаться ее, напротив, только укрепит основание подлинной веры" (Рэймонд Френц).


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Вт фев 07, 2017 9:27 pm 
Не в сети
Участник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июл 01, 2015 11:04 am
Сообщений: 281
Откуда: Львов
Вера: Внеконфессиональное христианство
Кредо: Веруюю в Бога и Христа Его.
Пол: муж
Очков репутации: 15
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
derandriy писал(а):
Коля Рылов писал(а):
Додам - не деякі росіяни а більшість росіян. В Росії українці завжди хохли і хахлушкі а українська мова - хахляцкое нарєчіє.
А потім здивовано кліпають очима коли їх за це, м'яко кажучи, недолюблюють в Україні.
Ну, я б не поспішав узагалюновати. Мені попадалися різні росіяни і різні українці. Серед українців теж можна зустріти тих, хто називає росіян кацапами, москалями. Загалом з обидвох боків можна знайти привід як для конфлікту, так і для єднання.

До речі. Термін москаль абсолютно не образливий і навіть історичний. Тому що до Петра Першого поняття Росія не існувало. Була Московія. І були москалі - мешканці Московії. В Україні навіть прізвищ таких як Москаленко, Москальчук, Москаль повно. Тому москаль то є не образа.
Інша справа з хохлами кацапами. То є стопроцентна образа. І приниження.
Ну а єднання вже не буде. Хіба через років 50. Якщо Армагеддон не прийде. Може й трохи забудеться те що зараз накоїли "еліти" обох країн. Але не скорше. Бо кілька поколінь будуть знати й пам'ятати те що переживають Україна і Росія зараз. А загалом і мільйони промитих мізків нікуди не дінуться. Так і будуть жити і виховувати своїх нащадків зі своїми промитими мізками. Здогадуєтесь що вини виховають? Я здогадуюсь.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Вт фев 07, 2017 10:06 pm 
Не в сети
Активный участник

Зарегистрирован: Ср мар 28, 2012 9:34 pm
Сообщений: 913
Пол: муж
Очков репутации: 26
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Aleks писал(а):
Як ти помиляєшся, друже...
Якби ти більше розібрався, ти б побачив, ґеополітика Кремля набагато глибша.
Ну, на перший погляд Україна слугує ареною для гри двох геополітичних гравців: Росії і США. Але якщо придивитися ближче, то боротьба між ними слугує ширмою для діяльності наднаціональних структур євреїів-банкірів на кшталт Групи Більдербергу. Взагалі наявність баз НАТО біля Ульяновська в Росії, те, кому належать природні ресурси і банк Росії, в деякій мірі показують, що обидва ведмеді - США й Росія - очевидно належать одному всесвітньому господару.

Aleks писал(а):
Так, існуюча влада в Україні заслуговує на критику. Але є і позитивні моменти.
Я ніколи не приховував, що, на мою думку, краще якась влада, ніж анархія. Тому підтримка якось порядку - це вже плюс. А щодо чогось іншого, то, з огляду на обезцінення гривні, взяття траншу за траншем з МВФ, підняття цін і обкладання населення налогами, колосальне збільшення статків євреїв-олігархів, що при владі, складається враження, що якщо попередня влада грабила людей якось "по-божому", то нинішня дивиться як би стягнути з українця останні труси й заробити на цьому гроші.

Але це мій особистий погляд. Можливо, комусь справді до вподоби нинішня влада. Нічого не маю проти. У будь-якому випадку політика для мене - це останнє, про що можна думати. Вона не спасе від нещасного випадку і не прийде на допомогу в часі смерті. Допомогти може лише серйозне заняття духовною практикою. Тому, можливо, на цьому я й попрощаюся з політичними темами. Багато чого є вивчати й практикувати на духовну тематику.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Вт фев 07, 2017 10:23 pm 
Не в сети
Активный участник

Зарегистрирован: Ср мар 28, 2012 9:34 pm
Сообщений: 913
Пол: муж
Очков репутации: 26
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Коля Рылов писал(а):
Ну а єднання вже не буде. Хіба через років 50. Якщо Армагеддон не прийде. Може й трохи забудеться те що зараз накоїли "еліти" обох країн. Але не скорше. Бо кілька поколінь будуть знати й пам'ятати те що переживають Україна і Росія зараз. А загалом і мільйони промитих мізків нікуди не дінуться. Так і будуть жити і виховувати своїх нащадків зі своїми промитими мізками. Здогадуєтесь що вини виховають? Я здогадуюсь.
Ну, більшість населення будь-якої країни чи релігій завжди була стадом, яке йде, часто бездумно, за пастухами. Так що мир чи війна між вівцями з різних кошар багато в чому залежить від того, хто буде в майбутньому їх доїти й стригти вовну. Якщо пастухи поладять, то й між вівцями не буде конфлікту, а якщо будуть сваритись або отримають команду "фас", зазвичай адресовану собакам, то й конфлікт може бути. :smile:

А якщо серйозно, то у мене є ряд друзів-росіян, з якими я цілком нормально спілкуюся без взаїмної неприязні чи снобізму. І нам байдужі ігри тих, хто обмінюються "ласкавими" кличками: "Хохли" - "Кацапи" тощо. Деякі мої знайомі та родичі працюють в Росії. Теж загалом до них нормально ставляться.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Вт фев 07, 2017 11:02 pm 
Не в сети
Участник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср июл 01, 2015 11:04 am
Сообщений: 281
Откуда: Львов
Вера: Внеконфессиональное христианство
Кредо: Веруюю в Бога и Христа Его.
Пол: муж
Очков репутации: 15
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
А як на мене, народженого в СРСР, кордонів між Україною, Білоруссю і Росією не повинно бути в принципі, а також різних паспортних обмежень для в'їзду - виїзду і часу проживання.
Ну а за розпалювання міжнаціональної ворожнечі треба запровадити на цих територіях найсуворішу кримінальну відповідальність.
Назвав когось хахол або кацап, заперечив право людини спілкуватись рідною мовою, принизив когось по мовно етнічному моменту - отримай 5 років відсидки в зоні. Посиди. Подумай. В слідуючий раз вкусиш себе за язика.
Ось тільки так можна вирівняти ту жахливу ситуацію в якій опинились ми - народжені в одній країні СРСР і волею доволі нерозумних і абсолютно підлих і нікчемних "еліт" стали на даний момент один одному "іноземцями".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить email  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новый закон о гос.языке в Украине #5670
СообщениеДобавлено: Вт фев 07, 2017 11:10 pm 
Не в сети
Активный участник

Зарегистрирован: Ср мар 28, 2012 9:34 pm
Сообщений: 913
Пол: муж
Очков репутации: 26
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации
Хороша думка. :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 52 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.Ru, Также возможно сделать готовый форум PHPBB2 на Mybb2.ru
Русская поддержка phpBB